Üld- ja ostutingimused

Üld- ja ostutingimused

ÜLD- JA OSTUTINGIMUSED

1. Üldtingimused
1.1. Tingimused kehtivad õigussuhetele, mis tekivad kliendi (edaspidi Klient) ja ostja www.geodeesia24.ee asuva ostukeskkonna (edaspidi E-pood) omaniku Geodeesia24 OÜ (edaspidi Müüja) vahel seoses E-poest toodete ostmisega. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad E-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.2. Müüja andmed:
Geodeesia24 OÜ
Pärnu mnt 139e, 11317 Tallinn
tellimused@geodeesia24.ee
Reg. nr. 12135099
KMK nr. EE101464817
www.geodeesia24.ee
Tel: +372 50 67 126

2. Hinnad
2.1. Geodeesia24 OÜ jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi vastavalt vajadusele ning turuhindade muudatustele.
2.2. Kõik toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
2.3. Ostetud toodetele lisandub vajadusel transpordikulu, mis lisatakse ostutellimusele ostukorvis.

3. Tellimuse vormistamine
3.1. Lisage valitud tooted ostukorvi.
3.2. Toodete koguseid saate muuta ostukorvis lahtris “kogus” ja kinnita muudetud kaupade kogus vajutades nupule “Uuenda ostukorvi”.
3.3. Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule “Mine maksma”.
3.4. Kassa lehel tuleb sisestada Teie isiku- ja kontaktandmed (veenduge andmete korrektsuses), vali transpordiviis ning kinnitada tellimus klikkides nupule “Esita tellimus”.
3.5. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist ning kauba eest tasumist palutakse Teil läbi lugeda ja kinnitada “Müügitingimused”. Sellega loetakse, et te olete kinnitanud ning nõustunud kõikide Geodeesia24 OÜ tellimistingimustega.
3.6. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

4. Tellimuse eest tasumine, makseviisid
4.1. Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Teile automaatselt e-mailile tellimuse kinnitus.
4.2. Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda läbi Maksekeskuse, mis võimaldab maksta Eesti pangalinkide kaudu. Müüjal puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele, Geodeesia24 OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
4.3. Kauba eest on võimalik tasuda ka pangaülekandega. Vajalikud andmed leiab tellimuse kinnituselt.

5. Komplekteerimine ja tarnetingimused
5.1. Kaupade komplekteerimine ning postitamine toimub üle Eesti kuni 1 tööpäeva jooksul peale makse laekumist.
5.2. Toodete kohaletoimetamiseks on Teil võimalik valida järgmiste transporditeenuste vahel:
– Itella/SmartPost pakiautomaat või kullerteenus. Valides kohaletoimetamise viisina Itella Smartposti, jõuab toode Kliendi poolt valitud aadressile kuni 3 tööpäeva jooksul arve laekumise päevast.
Tulen ise järele: Kaubale saab ka ise järgi tulla Geodeesia24 kontorisse Pärnu mnt 139e, 11317 Tallinn, tööpäeviti kell 9.00-17.00.
5.3. Juhul, kui Klient on tellimuse vormistanud nädalavahetusel (ajavahemikul reedel pärast kella 13.00 kuni esmaspäeval kella 09.00-ni) või riigipühal, hakkab 3 tööpäeva tähtaeg kehtima nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 09.00.
5.4. Juhul, kui Teie poolt tellitud kaup on hetkel laost lõppenud, postitamine viibib või kaupade transport hilineb, teavitatakse Teid sellest koheselt telefoni või e-posti.
5.5. Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või -õigsusest.

6. Tellimuse tühistamine, toodete tagastamine ja vahetamine
6.1. Teil on õigus tellimus tühistada peale tellimuse eest tasumist ning enne tellimuse täitmise alustamist. Selleks palume koheselt peale tellimist täita vastavasisuline e-kiri aadressile tellimused@geodeesia24.ee ning lisada tühistamise tellimusele kindlasti oma nimi, oma arveldusarve number, tellimuse/arve number ning kontakttelefon.
6.2. Juhul, kui tellimuse tühistamise teade saabub peale tellimuse täitmist, kuulub kauba eest tasutud summa Teile tagastamisele, kuid transpordikulu Teile ei tagastata.
6.3. Peale toodete kättesaamist on Teil võimalus tooted 14 päeva jooksul alates paki kättesaamisest müüjale tagastada. Kõik tagastatavad tooted peavad olema kasutamata, puhtad ja kahjustamata.
6.4. Toote tagastamise, vahetamise või asendamise korral kannab Klient kõik toote tagastamisega seotud otsesed kulud, välja arvatud juhul, kui tagastatav toode ei vasta tellitule. Tooted tuleb tagastada meie kontorisse Pärnu mnt 139a, Tallinn või saata Tondi Selveri SmartPosti pakiautomaati, märkides saaja telefoninumbriks +372 5159 286.
6.5. Juhul, kui saabunud toode ei vasta tellitud tootele, on Teil õigus toode tagastada ning kõik sellega kaasnevad kulud kannab Geodeesia24 OÜ.
6.6 Tagastatud toode vahetatakse kas välja õige toote vastu või toote eest kantakse raha tagasi Teie poolt näidatud pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte kauem kui 14 päeva jooksul alates toote tagasivõtmisest.

7. Pretensioonide esitamise aeg
7.1. Kõigile ostetud toodetele kehtib tarbijale 2-aastane pretensioonide esitamise aeg.
7.1.1. Pretensiooni esitamise õigust reguleerib Võlaõigusseadus.
7.2. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel kohustub Klient Müüjat sellest teavitama koheselt, saates Kliendi kontaktandmed, probleemi täpse kirjelduse, soovitavalt pildid ja tellimuse- ja/või arvenumbri e-posti aadressile tellimused@geodeesia24.ee. Toote puuduse ilmnemisel palume koheselt lõpetada toote kasutamine. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on kliendil õigus nõuda toote parandamist, toote asendamist nõuetele vastava tootega või taganeda tellimusest ning tagastada nõuetele mittevastav toode.

7.3. Müüja ei vastuta:
7.3.1. Müüja ei vastuta tellitud toote mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest, samuti kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida Müüja ei saanud mõjutada ja/või mis on tingitud temast mitteolenevast vääramatust jõust (force majeure).
7.3.2. Müüja ei hüvita Kliendi tehtud kulutusi toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral ega vastuta nende eest, kui:
– toote väärtus on langenud/toode on kahjustunud Kliendi süül;
– puudused on tekkinud Toote mittesihtotstarbelise kasutamise tagajärjel;
– toote väärtus on langenud tavapärasel kasutamisel tekkinud loomuliku kulumise tõttu;
– puudub ostu sooritamist tõendav dokument.

8. Vastutus
8.1. Müüja ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate kasutustingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
8.2. Müüja vastutab toote müügihinna ulatuses.
8.3. Klient kohustub kasutama E-poe teenust üksnes seaduse ja heade tavadega kooskõlas olevatel eesmärkidel.

9. Kasutamistingimused ja nende muutmine
9.1. E-poes registreerudes või ostu sooritades nõustub Klient E-poe kasutustingimustega ja kohustub neid täitma.
9.2. Müüja ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tasumisele kuuluva ostusumma laekumisest Müüja arvelduskontole.
9.3. Müüja võib muuta E-poe kasutustingimusi ja toodete hindasid. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

10. Muud tingimused
10.1. Kliendi ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel.
10.2. Kaupade hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Antud juhul jätab geodeesia24.ee (Geodeesia24 OÜ) endale õiguse loobuda müügist ning tagastada kliendile raha tema arvelduskontole 14 kalendripäeva jooksul.
10.3. geodeesia24.ee e-pood jätab endale õiguse loobuda müügist, kui tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus Toote hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis (näiteks kui 100€ maksev toode on müügis 10€, siis on tegemist ilmselge veaga. Sellest tulenevalt eeldame, et Klient peaks aru saama, et tegemist on veaga ja toode ei kuulu sellise hinnaga müümisele).
10.4. Toote infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale teie viimast külastust uuenenud.
10.5. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone või ettepanekuid, tuleb need saata e-kirjaga aadressile tellimused@geodeesia24.ee või helistada telefonil +372 50 67 126.
10.6 Veebipoes tohib teha tehinguid vähemalt 18-aastane isik!

11.Klienditugi
11.1. Kontakttelefon on +372 50 67 126 ja e-posti aadress tellimused@geodeesia24.ee.