Makse- ja tarnetingimused, müügigarantii

Tellimuse eest tasumine ja makseviisid

1. Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Teile automaatselt e-mailile tellimuse kinnitus.
2. Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda läbi Maksekeskuse, mis võimaldab maksta Eesti pangalinkide kaudu. Müüjal puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele, Geodeesia24 OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
3. Kauba eest on võimalik tasuda ka pangaülekandega. Vajalikud andmed leiab tellimuse kinnituselt.

Kauba komplekteerimine ja tarnetingimused

1. Kaupade komplekteerimine ning postitamine toimub üle Eesti kuni 1 tööpäeva jooksul peale makse laekumist.
2. Toodete kohaletoimetamiseks on Teil võimalik valida järgmiste transporditeenuste vahel:
– Itella/SmartPost pakiautomaat või kullerteenus. Valides kohaletoimetamise viisina Itella Smartposti, jõuab toode Kliendi poolt valitud aadressile kuni 3 tööpäeva jooksul arve laekumise päevast.
Tulen ise järele: Kaubale saab ka ise järgi tulla Geodeesia24 kontorisse Pärnu mnt 139e, 11317 Tallinn, tööpäeviti kell 9.00-17.00.
3. Juhul, kui Klient on tellimuse vormistanud nädalavahetusel (ajavahemikul reedel pärast kella 13.00 kuni esmaspäeval kella 09.00-ni) või riigipühal, hakkab 3 tööpäeva tähtaeg kehtima nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kell 09.00.
4. Juhul, kui Teie poolt tellitud kaup on hetkel laost lõppenud, postitamine viibib või kaupade transport hilineb, teavitatakse Teid sellest koheselt telefoni või e-posti.
5. Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või -õigsusest.

Müügigarantii

Geodeesia24 OÜ vahendab müüdavale kaubale tootja garantiid. Garantii annab ostjale garantiitähtajal õiguse nõuda asja tasuta parandamist või asendamist. Garantiiaeg hakkab kehtima alates asja üleandmisest ostjale ja kehtib kuni kauba tootja poolt määratud perioodini. Ühtlasi on kauba üleandmist-vastuvõtmist kinnitav dokument aluseks garantii teostamisel.

Garantii alla ei kuulu järgmised vead, mis on tekkinud:
– Välistel põhjustel ehk ostja poolt tahtlikult või tahtmatult põhjustatud kahjustus.
– Hooletusest või seadme valest kasutamisest.
– Volitamata isiku teostatud hooldusest või kõrvalise isiku poolt sooritatud remondist.
– Vääramatute jõudude (force majoure) sekkumise tagajärjel.

Garantii teostamiseks tuleb toode/tooted toimetada Geodeesia24 OÜ kontorisse aadressile Pärnu mnt 139e, 11317 Tallinn.